Меню
м. Харків, ТЦ "Барабашова", Вул. Раєвській 13
Пн-сб - 09:00 - 20:00
Нд - 09:00 - 18:00
Замовлення на сайті 24/7
Час роботи магазину:
  • Пн-сб - 09:00 - 20:00
  • Нд - 09:00 - 18:00
  • Замовлення на сайті 24/7

Теплові гармати

Хіт продажу
Дизельна теплова гармата Denzel DHG-10
1
9 990 грн.
-12%
8 750 грн.
Напруга мережі, B: 220В Площа обігріву:: 100 м.кв Потужність, кВт:: 10 кВт Продуктивність:: 300 м.куб./ч Спосіб нагрівання:: Прямий
Хіт продажу
Дизельна теплова гармата Denzel DHG-20
1
12 990 грн.
-29%
9 190 грн.
Напруга мережі, B: 220В Площа обігріву:: 200 м.кв Потужність, кВт:: 20 кВт Продуктивність:: 500 м.куб./ч Спосіб нагрівання:: Прямий
Електрична теплова гармата Edon WAB-2000R
1
1 530 грн.
-9%
1 386 грн.
Напруга мережі, B: 220В Площа обігріву:: 30 м.кв Потужність, кВт:: 2 кВт Продуктивність:: 60 м.куб./г Регулювання температури:: 3 режими
Електрична теплова гармата Edon WAB-3000R
1
1 790 грн.
-7%
1 663 грн.
Напруга мережі, B: 220В Площа обігріву:: 40 м.кв Потужність, кВт:: 3 кВт Продуктивність:: 75 м.куб./г Регулювання температури:: 3 режими
Теплові гармати

Найчастіше з настанням холодів не завжди вистачає міського або пічного опалення, тому купівля теплових гармат стає потребою для тих, хто хоче швидко обігріти приміщення великою площею. Інтернет-магазин «Свармаркет» пропонує купити теплову гармату за доступною ціною в Україні, великий асортимент дозволить вибрати необхідну модель, посилаючись на технічну характеристику.

У світі сфера застосування таких пристроїв широка, часто використовується для обігріву як квартир, приватних будинків чи дачі, а й промислових приміщень площею до 500 кв. метрів. У будівництво промислові агрегати використовуються для просушування стін, розморожування траншей та інше. Кожен зацікавлений покупець зможе знайти свою сферу застосування.

Теплові гармати та їх конструкція

Зовні теплова гармата повністю складається з металевого корпусу, всередині якого розташований нагрівальний елемент та потужний вентилятор. Під великим тиском завдяки кулер подається повітря через нагрівальний елемент і подається в приміщення.

Теплові гармати — різні за класом та сферою застосування, бувають побутові, професійні та промислові. А також різний вид нагрівальних елементів, типу живлення та спосіб нагрівання, а саме:

  • Електричні теплові гармати - нагрівання повітря здійснюється за допомогою ТЕНу, а моделі можуть поділятися на побутові та професійні класи.
  • Дизельні теплові гармати мають відкриту подачу полум'я або теплообмінником, тут ви знайдете тільки професійні та промислові варіанти.
  • Газові теплові гармати - з відкритим або закритим пальником, як паливо використовується газ як у професійних так і промислових моделях.

За своєю суттю такого виду пристрою мають потужне і швидке обігрів будь-яких приміщень різної площі, коли звичайний тепловентилятор не справляється з обсягом поставлених завдань, на допомогу приходить гармата теплова. Варто звернути увагу що повітря, що подається дуже гаряче, не варто знаходиться занадто близько до вихідного елемента з метою безпеки.

Купити теплову гармату

Якщо у вас промислове приміщення, великий цех, автомийка, СТО або склад без потрібного опалення, ми рекомендуємо купити теплову гармату для якісного обігріву всіх куточків та необхідних зон для комфорту. Ціна в Україні — мінімальна, і порадує покупця своєю доступністю, а також відгуки користувачів говорять про перспективи та задоволення цієї техніки.

Переваги від покупки теплової гармати

  • Електричні вироби - такий вид гармат обумовлений виключно живленням від мережі 220 або 380В. Підходить як для квартири, обігріваючи велику кількість кімнат або цілого приватного будинку. Більш просунуті моделі можуть мати термостат для регулювання температури та перемикачем швидкості вентилятора. Габаритні розміри таких пристроїв невеликі, не мають неприємних запахів та легкі при транспортуванні.
  • Газові агрегати - укомплектовані пальником, що працюють на магістральному або зрідженому газі. Апарати, що використовують скраплений газ, можуть бути укомплектовані шлангом до балону і редуктором. Варто відзначити, що підключення до мережі необхідне для включення вентилятора, а споживання енергії становить не більше 500 Вт на годину.
  • На дизельному паливі практично нічим не відрізняються від газових, за винятком того, що в домашніх умовах категорично забороняється використання, оскільки дизель спочатку розпадається на дрібні частки після чого відбувається загоряння. Для нежитлових приміщень, складів підходить відмінно, але викликає неприємний запах.

Купити теплову гармату можна в інтернет магазині «Свармаркет» за низькими цінами та доставкою по всій Україні. Наш магазин відібрав найкращих виробників, наприклад: Edon, Denzel, Vitals та інші.