Меню
м. Харків, ТЦ "Барабашова", Вул. Раєвській 13
Пн-сб - 09:00 - 20:00
Нд - 09:00 - 18:00
Замовлення на сайті 24/7
Час роботи магазину:
  • Пн-сб - 09:00 - 20:00
  • Нд - 09:00 - 18:00
  • Замовлення на сайті 24/7

Доставка

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ,ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ.

Процес оформлення замовлення на сайті інтернет-магазину «SVARMARKET» дуже простий, після того, як ви визначилися з вибором товару, Вам слід натиснути на кнопку «купити», після чого з'явиться вікно з вашими покупками, далі натисніть «оформити замовлення» після чого Вам стане доступна форма заповнення контактної інформації.

*Обов'язково вказуйте своє повне «ПІБ», щоб не виникало нюансів при отриманні товару на складі пошти. Наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше після оформлення через «кошик покупця», для підтвердження замовлення та додаткової інформації. Також ви самостійно можете зв'язатися з нами за телефоном, вказаним у розділі контактні або на головній сторінці (Вгорі).

СПОСОБИ ДОСТАВКИ.

Доставка службою «Нова Пошта» та можливість оплати товару за фактом (Ви можете повністю оглянути товар і перевірити його на працездатність до того, як сплатили своє замовлення – «Накладним Платіжем»).

Доставка службою «ІнТайм» та можливість оплати товару за фактом (Ви можете повністю оглянути товар і перевірити його на працездатність до того, як сплатили своє замовлення - «Накладним Платіжем»).

Кур'єрська доставка для мешканців міста Харків (Фіксована вартість по місту – 80 грн, за містом кожен наступний * км – 7 грн (До 10 * км від міста).

Самовивіз в місті Харків (Зі складу, магазину або офісу).


ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!

Звертаємо вашу увагу на те, що при оплаті за фактом «накладеним платежем» компанія-перевізник стягує комісію 1-2% (залежно від служби перевізника) вартості товару за зворотний переказ коштів.