Меню
м. Харків, ТЦ "Барабашова", Вул. Раєвській 13
Пн-сб - 09:00 - 20:00
Нд - 09:00 - 18:00
Замовлення на сайті 24/7
Час роботи магазину:
 • Пн-сб - 09:00 - 20:00
 • Нд - 09:00 - 18:00
 • Замовлення на сайті 24/7

Дизельні генератори

Дизельний генератор Weima WM12000CE
0
59 999 грн.
-17%
49 999 грн.
Максимальна потужність:: 12,0 кВт Номінальна потужність:: 10.0 кВт Обмотка генератора:: Мідь Вихідна напруга 12В:: Є Вага, кг.: 243 кг
Дизельний генератор Weima WM5000CLE-3
0
26 999 грн.
Максимальна потужність:: 4,5 кВт Номінальна потужність:: 4.2 кВт Обмотка генератора:: Мідь Вихідна напруга 12В:: Є Вага, кг.: 110 кг
Дизельний генератор Weima WM7000CLE
0
34 999 грн.
Максимальна потужність:: 6,5 кВт Номінальна потужність:: 6.2 кВт Обмотка генератора:: Мідь Вихідна напруга 12В:: Є Вага, кг.: 114 кг
Дизельні генератори

У сучасному світі часто відсутність електроенергії викликає деякий дискомфорт, який є приводом подумати про придбання автономної електростанції. Таке рішення підходить для повного життєзабезпечення приватного будинку чи дачі. Електростанції допоможуть забезпечити безперебійність електрики у вашому будинку, особливо економічними стануть дизельні генератори.

У продажу інтернет магазину «Свармаркет» представлені найкращі моделі від надійних брендів дизельних генераторів, які можна купити за доступною ціною. Ми пропонуємо виключно якісне обладнання та 100% офіційну гарантію від виробника. Практично весь товар завжди є в наявності та доставляється Україною протягом 1-3 днів. Користуємося послугами компанії-перевізника «Нова Пошта» та працюємо з «Оплатою при отриманні».

Чому варто купити дизель-генератор?

 • Підвищений моторесурс двигуна;
 • Є найекономічнішим варіантом серед генераторів;
 • Висока продуктивність та безперервна роботи до 15 годин;
 • Можливість стабілізації напруги, що виробляється;
 • Експлуатація у широкому температурному діапазоні;
 • Низькі експлуатаційні витрати та надійність.

Дизельні генератори для дому

Для того, щоб правильно вибрати електростанцію для дому або дачі, вам необхідно враховувати декілька критеріїв підбору.

 1. Візьміть всі свої побутові прилади, які вам необхідно підключати в обов'язковому порядку і перевірте, яка у них споживана потужність при навантаженні. Додайте кількість кВт кожного приладу та вийде необхідна кількість потужності для генератора.
 2. Виберіть тип альтернатора: асинхронний чи синхронний. Асинхронний - він же безщітковий тип генератора розрахований виключно на побутові потрібні, при цьому має стабільний вихідний струм без стрибків або просідання мережі. Синхронний - він щітковий тип, здатний витримати велике навантаження і висвітлювати великі об'єкти.
 3. Якщо у вашому будинку є прилади, які працюють не тільки від однофазної мережі, то вам варто придивитися до моделей 220/380В у комбінованому форматі. А також можна вибрати виключно однофазний чи трифазний дизельний генератор.
 4. Для зручності транспортування деякі виробники комплектують зручними ручками ергономіки та колесами. Якщо вам необхідно переміщати генератор з місця на місце, придивіться до такого варіанту.

Ціна на дизельні генератори залежить від вибору потужності, якості складання, встановленого двигуна та його кінських сил та від самого виробника.

Купуючи дизельний генератор в інтернет-магазині «Свармаркет» ви отримуєте офіційну гарантію, хорошу консультацію та допомогу у виборі.