Меню
м. Харків, ТЦ "Барабашова", Вул. Раєвській 13
Пн-сб - 09:00 - 20:00
Нд - 09:00 - 18:00
Замовлення на сайті 24/7
Час роботи магазину:
  • Пн-сб - 09:00 - 20:00
  • Нд - 09:00 - 18:00
  • Замовлення на сайті 24/7

Компресори

Компресор SIRIUS 24L
0
2 184 грн.
Напруга мережі, B: 220В Вага, кг.: 22 кг Гарантія, міс:: 24 Додаткові функції:: Регулювання тиску, автоматичний захист, повітряний фільтр, можливість транспортування Кількість циліндрів:: 1
Компресори

Компресори

Купити компресор стає важливим рішенням, оскільки великий різновид моделі та виду компресора (Харків дає можливість вибрати відповідний завдяки розширеному асортименту), а також кожен виробник по своєму перевершує в технічній частині. Якщо вам потрібне стиснене повітря на постійній основі в широкий проміжок часу без перебоїв, вам необхідно купити гвинтовий компресор. Поршневий компресор підійде тим, хто працює з перервами, цей варіант стане для вас універсальним та бюджетним.

Щоб ретельно ознайомитися і вибрати повітряний компресор, вам необхідно вивчити технічні характеристики особливо продуктивність. Електричний повітряний компресор застосовується із пневматичним інструментом. Найкраще вибрати модель із запасом, оскільки максимальна надійність досягається при завантаженні компресора не більше ніж на 70 відсотків максимально можливої. Фахівці нашого інтернет-магазину завжди раді проконсультувати Вас і зорієнтувати до потрібного вибору. Компресор для плазморізу - добре підходить з великою продуктивністю літрів за хвилину.

100% Гарантія від нашого інтернет-магазину на все обладнання від одного до декількох років, тому вам не варто турбуватися про можливу поломку. Також сервісне обслуговування бере на себе відповідальність ремонтувати обладнання навіть після гарантійного терміну за зниженою ціною.

Класифікація компресора

Від сфери застосування відрізняють побутові електричні та промислові компресори високого тиску. За типом мастила бувають масляні і без використання олії, характер стиснення повітря може бути ротаційним, мембранним або поршневим. Вид з'єднання з силовою установкою бувають ремінні та коаксіальні. Купити компресор у Харкові з ремінною передачею вам обійдеться дещо дорожче, але матиме підвищений ресурс та буде надійнішим у роботі.

Як вибрати компресор

При виборі обладнання звертайте увагу на такі характеристики:

  • Продуктивність - не мало важлива частина при виборі компресора, він визначає показник стисненого повітря на хвилину;
  • Тиск впливає на тип інструменту, який можна підключити до обладнання. Вимірюється у атмосферах;
  • Потужність - впливає швидкість виконання роботи;
  • Об'єм ресивера (Бака) – визначає запаси стиснутого повітря. Великий обсяг ресивера зменшує ризик вимикання устаткування під час розширення стиснутого повітря;
  • Габаритні дані - впливає на мобільність та універсальність;
  • Рівень шуму (Дб) - сучасний інструмент дозволяє практично позбутися зайвого шуму для зручності користування.
  • Вартість - відрізняється від виробника та технічної характеристики.

Придбати компресор у Харкові з доставкою по всій Україні можна у нашому інтернет-магазині за низькою ціною. Відгуки покупців Ви можете подивитися у картці товару. Залишайте заявку на сайті або зателефонуйте нам за номерами телефону і ми з радістю проконсультуємо та допоможемо визначитися з вибором.