Меню
м. Харків, ТЦ "Барабашова", Вул. Раєвській 13
Пн-сб - 09:00 - 20:00
Нд - 09:00 - 18:00
Замовлення на сайті 24/7
Час роботи магазину:
  • Пн-сб - 09:00 - 20:00
  • Нд - 09:00 - 18:00
  • Замовлення на сайті 24/7

Про нас

Ласкаво просимо до інтернет-магазину «Svarmarket», ми станемо для Вас надійним помічником при виборі та купівлі необхідного інструменту. Широкий асортимент товару дозволить Вам розглянути різні варіанти зварювального обладнання, бензинового та електричного інструменту.

До переваг нашого магазину можна віднести мобільність і простоту інтерфейсу, який легко дозволить швидко знайти необхідну річ і оформити замовлення безпосередньо через кошик товару як в один клік, так і з повним заповненням даних. При вході в категорію товарів Ви можете включити фільтрацію за необхідними товарами та характеристиками, що вас цікавлять.

ВАЖЛИВО!
Ми пропонуємо товар лише найвищої якості, які пройшли сертифікацію в Україні. Також рекомендуємо Вам ознайомитися з відділом - сертифікати, в ньому Ви знайдете всі офіційні дані про продукти, представлені в нашому інтернет-магазині.

В асортименті товарів Ви знайдете позиції як побутового, так і професійного класу, а також для промислової діяльності. До кожної одиниці товару додається своя гарантія та повне обслуговування.

Робота з клієнтами!

Кожному клієнту індивідуальна консультація з усіх питань, що цікавлять, а також приємні менеджери завжди раді Вас проконсультувати і допомогти з вибором необхідного інструменту. Оформити з Вами замовлення ми зможемо в телефонному режимі.

Наші ціни доступні для кожного!

Щодня у нас є акції на товари, які можуть нести в собі певну знижку до 20% або безкоштовна доставка та різні подарунки. Тож наші клієнти завжди задоволені! Ми намагаємося докладати якомога більше зусиль, щоб клієнт зміг придбати необхідний товар з додатковим сюрпризом.

У нашому магазині Ви знайдете всю необхідну інформацію, починаючи від фото та відео закінчуючи банальною технічною характеристикою та описом. Також якщо Ви не всю інформацію змогли знайти, телефонна консультація завжди Вам допоможе!

Вдалих Вам покупок!